• מי אנחנו?

  בס"ד

  אולפן "שרת" נמצא בפיקוחו ובאחריותו הפדגוגית של האגף לחינוך מבוגרים במשרד החינוך. המנהלת ומורי האולפן הם עובדי האגף לחינוך מבוגרים במשרד החינוך, שמקבלים ליווי והדרכה פדגוגית.

  אולפן "שרת" נקרא על שם משה שרת (1965-1894) ראש הממשלה השני של מדינת ישראל. האולפן פועל בשיתוף פעולה עם עיריית בת-ים, משרד הקליטה והסוכנות היהודית.

  האולפן נפתח בשנת 1989 ומאז ועד פרישתה לגמלאות בשנת 2017 ניהלה אותו הגב' חדוה צ'ריסקי. בשנת הלימודים תשע"ח (ספטמבר 2017) החלה לנהל את האולפן הגב' מאיה בקר.  באולפן קורסים לעולים חדשים (אולפן א') ולוותיקים (אולפן תעסוקתי) ללימודי השפה העברית.

  הכיתות מיועדות לתושבי העיר והסביבה, שמבקשים ללמוד עברית או לשפר את ידיעותיהם בשפה ובהם עולים, ותיקים, תיירים, עובדים זרים ועוד.

  אולפן "שרת" הוכר על-ידי משרד החינוך כאולפן גמיש, הפועל בנוסף לשעות הבוקר גם בשעות אחר הצהריים והערב לנוחותם של התלמידים העובדים.

  במהלך שנות הפעלתו קלט האולפן עשרות אלפי עולים מן התפוצות. במסגרת שיעורי העברית מקבלים התלמידים שיעורי העשרה על חגי ישראל ומועדיו, אזרחות ואקטואליה, ידיעת הארץ ועוד.

  באולפן יש חדר מחשבים ובו מתרגלים התלמידים את החומר הנלמד בעזרת תרגילים מתוקשבים.

  כיתת אולפן נוספת התקיימה בעבר במועדון אנוש כשלוחה של אולפן "שרת".

  התלמידים נהנים מפעילות חברתית עשירה: מסיבות חגים, הופעות, טיולים  ומשירתה של מקהלת האולפן " שיר עולה" בניצוחו של מר ויקטור לברסקי.

  מנהלת האולפן, מזכירתו, מוריו ומורותיו מקבלים את התלמידים בברכה ובסבר פנים יפות, ומשתדלים להיות קשובים לצורכיהם השונים.  הצוות מאחל לכל התלמידים קליטה מהירה בארץ והצלחה בלימודי העברית.

 • צרו קשר

   

  הכתובת שלנו: רחוב רהב 7 בת ים (ב"מכללת בת ים")

  מספרי הטלפון שלנו: 03-5519959 , 03-5520072

  כתובת דוא"ל: ourulpansharet@gmail.com    

  • תמונות וסרטונים

  • אתרי הכיתות